Echipa națională de fotbal a României se pregătește pentru meciurile din preliminariile Campionatului Mondial
Naționala României se află într-un intens program de pregătire pentru meciurile din preliminariile Campionatului Mondial de fotbal de anul viitor. Conform alba24.ro, selecționerul Mircea Lucescu a anunțat convocarea a 27 de jucători pentru partidele cu Austria și Cipru din luna iunie.