CSM Unirea Alba Iulia a fost eliminată din barajul pentru promovare
Echipa de fotbal CSM Unirea Alba Iulia a fost eliminată din barajul pentru promovarea în Liga a II-a. Fotbaliștii din Alba Iulia au jucat sâmbătă, 24 mai, în deplasare cu SCM Râmnicu Vâlcea, în returul barajului semifinal.