Activități de siguranță pentru peste 300 de elevi din județul Alba
În săptămâna trecută, mai mult de 300 de elevi din județul Alba au participat la activitățile organizate de polițiști, având ca scop creșterea siguranței acestora. Conform informațiilor furnizate de Inspectoratul de Poliție Județean Alba (IPJ), între 7 și 14 februarie 2025, polițiștii din cadrul Biroului Siguranță Școlară au desfășurat acțiuni informativ-preventive în unitățile de învățământ din județ.